top of page
עברית שורה שקוף.png

תודה רבה לך על הרשמתך לקורס האונליין  – "מסדרות ביחד".
חשבונית מס עבור רכישתך מונפקת עבורך ברגעים אלו
ותיהיה זמינה לצפיה במייל האישי שלך בדקות הקרובות
(שימ/י לב שהחשבונית לא עברה לספאם)

לפני שנצא לדרך, קרא/י בבקשה את נהלי הקורס.
הנהלים כתובים בגוף נקבה אך מתייחסים גם לנשים וגם לגברים 

 1. הינך הולכת להשתתף בקורס אונליין יישומי לסידור הבית בהשראת השיטה של "קון- מארי". הקורס בנוי משלושה מפגשי אונליין. בקרוב מאוד אשלח לך מייל עם קישור ובו כל התכנים יהיו מרוכזים עבורך במקום אחד.

 2. הקורס יהיה זמין עבורך ללא הגבלת זמן ותוכלי בכל שלב לחזור אל התכנים.

 3. זכרי שהצטרפת לקורס יישומי ולכן מומלץ ליישם את המשימות שניתנות לך בסיום כל מפגש.

 4. אני ממליצה לך לכתוב את כל השאלות שעולות לך תוך כדי צפייה בכל מפגש ולשלוח לי אותם במייל ואענה לך על כולן info@kimonoisrael.co.il 

 5. במהלך יישום שיעורי הבית, את מוזמנת לשלוח לי תמונות ושאלות בפרטי 0504264787

 6. מדיניות ביטול

 • ניתן יהיה לקבל החזר כספי מלא מבית העסק (קימונו) עבור ביטול של עד 10 ימי עסקים מביצוע התשלום.

 • בקשה לביטול הקורס תתבצע דרך שליחת מייל לכתובת הבאה: info@kimonoisrael.co.il

 • הינך מבינה שהינך לוקחת חלק בקורס אינטרנטי יישומי כלומר שלב היישום בבית יתבצע על ידך בלבד. ליווי והדרכה יינתנו לך דרכי בעזרת מייל וואטאפ. בכל מפגש תקבלי את הכלים הנחוצים לך ליישום החומר שתלמדי בבית.

 1. כאשר הינך מחליטה לתרום, להעביר, למסור הלאה חלק מחפצייך כחלק מהתהליך,עלייך להבין שזו החלטתך האישית ובאחריותך הבלעדית. הינך מבינה שאינך יכולה להעביר אחריות למעביר/ת הקורס או לבית העסק "קימונו"  על החלטתך למסור את רכושך וגם לדרוש מבית העסק את החפצייך אשר תרמת.

 2. שלב היישום בבית, מצריך מידי פעם עבודה פיסית כגון הורדת בגדים מארון, פינוי כלים במטבח וכו. באחריותך בלבד לוודא שהינך כשירה פיזית על מנת לבצע פעולות פיזיות אלו. במידה והינך חוששת למצבך הבריאותי, על אחריותך בלבד לגשת לרופא המשפחה שלך ולבקש את אישורו. כשירותך ומצבך הבריאותי כחלק מהשתתפותך בקורס הינם באחריותך בלבד. עלייך להבין שעם הרשמתך לקורס הינך משחררת את בית העסק "קימונו" ואת מנחת הקורס מכל אחריות על כל נזק גוף שיגרם לך או לרכושך כתוצאה מהשתתפותך בקורס ומיישומך בבית.

 3. שמירת והגבלת פרטיות- קימונו מחוברת למערכת סליקה עומדת בתקן DSS-PCI (אחיד לאבטחת מידע לעסקים) השומרת את פרטי  הלקוח בהגנה מוחלטת כאשר מתבצעת עסקת הסליקה העומדת בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים. 

 4. התכנים השונים והמגוונים של קימונו שיועברו אלייך במהלך הקורס הינם לשימושך האישי בלבד. תכנים כגון: מצגת, חוברת עבודה,  סרטונים, תמונות, כתבות, הקלטות שיעורים, קישורים לשיעורים שיועברו אלייך דרך: מייל, וואטאפ, רשתות חברתיות, או כל דרך אחרת שגם לא מוזכרת פה, נועדו לתהליך האישי והפרטי שלך בביתך ואין להעביר, לצלם, להעתיק חומרים אלו לכל אדם או גוף אחר מלבדך. בנוסף, אין באפשרותך להשתמש בחומרים הנ"ל לצרכים מסחריים. כל התכנים הנ"ל מוגנים בזכויות יוצרים של קימונו. תודה כל שיתוף הפעולה וההבנה.

 5. הקורס האינטרנטי מכיל 3 מפגשים.  ניתן לצפות במפגשים בשתי האופציות הבאות: האחת- דרך מייל gmail (המחובר ליוטיוב )שלך. במידה ואין לך מייל גימייל מחובר ליוטיוב, לא תוכלי לצפות בהקלטות דרך היוטיוב. השנייה- דרך קבוצת פייסבוק הסגורה של משתתפי הסדנה/ קורס בלבד. עלייך להיות מחוברת לפייסבוק ע"מ לצפות במפגשים דרך הפייסבוק. 

 6. באפשרותך לשלוח לי תמונות לוואטאפ מתוך היישום שלך בבית. בנוסף, אשמח להשתמש בתמונות שתעלי/ה לוואטאפ לצרכים שיווקיים של קימונו כגון פייסבוק, אינסטגרם וכו'(ללא איזכור שם או מיקום מתוך שמירה על פרטיות הלקוח). במידה ואינך מעוניינת שתמונותיך יפורסמו על ידי, יידעי אותי היישר בתחילת הקורס. אי הודעה משמעותה, אישורך לפירסום.

תודה רבה על שיתוף הפעולה

מחכה ומצפה לראות את השינוי

שיתחולל בביתך כתוצאה מהקורס

ממני סיון גונן

©  כל הזכויות שמורות לסיון גונן  

 • Youtube
 • Instagram
 • Facebook
 • Whatsapp
bottom of page