עברית שורה שקוף.png

תודה רבה לך על הרשמתך לסדנת האונליין  – "מסדרות ביחד".

חשבונית מס עבור רכישתך מונפקת עבורך ברגעים אלו

ותיהיה זמינה לצפיה במייל האישי שלך בדקות הקרובות

(שימ/י לב שהחשבונית לא עברה לספאם)

לפני שנצא לדרך, קרא/י בבקשה את נהלי הסדנה.

הנהלים כתובים בגוף נקבה אך מתייחסים גם לנשים וגם לגברים 

 1. הינך הולכת להשתתף בסדנת אונליין יישומית לסידור הבית בהשראת השיטה של "קון- מארי", בנוייה משלושה מפגשי אונליין. יום לפני תחילת הסדנה, תקבלי מייל עם קישור למפגש ה- "לייב" הראשון של הסדנה.

 2. רצוי שתיהיי נוכחת בכל מפגשי ה "לייב" של הסדנה. מומלץ לשריין את מועדי המפגשים כפי שפורסמו ולתכנן נוכחות בהתאם. במקרה של אי יכולת (מצידך) להיות נוכחת באחד ממפגשי הסדנה, תוכלי להשלים את מה שהחסרת, בהקלטה של המפגש שתשלח אלייך למייל. 

 3. במידה ונרשמת לסדנה ממש בסמוך לאחד משיעורי הלייב (כמה שעות לפני השידור), לא תוכלי להצטרף למפגש הלייב כיוון שלא אספיק לשלוח לך את הקישור לשיעור בזמן. אם זה המצב, ממליצה לך לשלוח לי הודעת וואטצאפ שזה עתה נירשמת ואשתדל לשלוח לך קישור לשיעור דרך הנייד. בכל מקרה, אל דאגה, תקבלי גם כך את ההקלטה של אותו מפגש ותוכלי לצפות בה בזמנך. 

 4. באחריותך בלבד להשלים את החומר הנלמד בסדנה במידה והחסרת מפגש.

 5. לא תינתן אפשרות להירשם לסדנה ברגע שהסדנה תגיע למיכסה המקסימאלית של כמות משתתפים.

 6. מדיניות ביטול

 • ניתן יהיה לקבל החזר כספי מלא מבית העסק (קימונו) עבור ביטול של עד 10 ימי עסקים מתחילת הסדנה.

 • בקשה לביטול השתתפות תתבצע דרך שליחת מייל לכתובת הבאה: info@kimonoisrael.co.il

 •  אם החלטת להפסיק את השתתפותך לקראת או במהלך הסדנה מכל סיבה שהיא, לא יינתן לך החזר כספי.

 • הסדנה מותנית במינימום של 15 משתתפים. במידה וישנה הרשמה מתחת ל 15 משתתפים, אני רשאית לבטל את הסדנה כ- שש שעות לפני מועד פתיחת הסדנה. במקרה זה, יינתן לך זיכוי כספי עבור תשלומך.

 1. במידה ואין ביכולתי לקיים את אחד ממפגשי ה "לייב" של הסדנה מסיבות אישיות, אקבע מועד חדש לאותו שיעור "לייב" . במידה ולא תוכלי להשתתף במועד החדש שנקבע על ידי, אשלח לך סרטון הקלטה של מפגש זה כך לא תחסירי שום מפגש או חומר של הסדנה.

 2. הינך מבינה שהינך לוקחת חלק בסדנה אינטרנטית יישומית כלומר שלב היישום בבית יתבצע על ידך בלבד. ליווי והדרכה יינתנו לך דרכי בעזרת מייל ובקבוצת וואטאפ סגורה של הסדנה. בכל מפגש תקבלי את הכלים הנחוצים לך ליישום החומר שתלמדי בבית. ממליצה לך ליישם את החומר הנלמד בין המפגשים (מפגש אחת לשבוע). התקדמותך בסדנה תלוייה ביישום שלך. במידה והינך מתקשה ליישם, באחריותך "להרים את הדגל" ולפנות אליי באופן אישי על מנת ליידע אותי בקושי שלך. אעשה ככל שביכולתי לעזור לך להתקדם בהתאם ליכולתי.

 3. כאשר הינך מחליטה לתרום, להעביר, למסור הלאה חלק מחפצייך כחלק מהתהליך ומהסדנה, עלייך להבין שזו החלטתך האישית ובאחריותך הבלעדית. הינך מבינה שאינך יכולה להעביר אחריות למעביר/ת הסדנה או לבית העסק "קימונו"  על החלטתך למסור את רכושך וגם לדרוש מבית העסק את החפצייך אשר תרמת.

 4. שלב היישום בבית, מצריך מידי פעם עבודה פיסית כגון הורדת בגדים מארון, פינוי כלים במטבח וכו. באחריותך בלבד לוודא שהינך כשירה פיזית על מנת לבצע פעולות פיזיות אלו. במידה והינך חוששת למצבך הבריאותי, על אחריותך בלבד לגשת לרופא המשפחה שלך ולבקש את אישורו. כשירותך ומצבך הבריאותי כחלק מהשתתפותך בסדנה הינם באחריותך בלבד. עלייך להבין שעם הרשמתך לסדנה הינך משחררת את בית העסק "קימונו" ואת מנחת הסדנה מכל אחריות על כל נזק גוף שיגרם לך או לרכושך כתוצאה מהשתתפותך בסדנה ומיישומך בבית.

 5. שמירת והגבלת פרטיות- קימונו מחוברת למערכת סליקה עומדת בתקן DSS-PCI (אחיד לאבטחת מידע לעסקים) השומרת את פרטי  הלקוח בהגנה מוחלטת כאשר מתבצעת עסקת הסליקה העומדת בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים. 

 6. התכנים השונים והמגוונים של קימונו שיועברו אלייך במהלך הסדנה הינם לשימושך האישי בלבד. תכנים כגון: מצגת, חוברת עבודה,  סרטונים, תמונות, כתבות, הקלטות שיעורים, קישורים לשיעורים שיועברו אלייך דרך: מייל, וואטאפ, רשתות חברתיות, או כל דרך אחרת שגם לא מוזכרת פה, נועדו לתהליך האישי והפרטי שלך בביתך ואין להעביר, לצלם, להעתיק חומרים אלו לכל אדם או גוף אחר מלבדך. בנוסף, אין באפשרותך להשתמש בחומרים הנ"ל לצרכים מסחריים. כל התכנים הנ"ל מוגנים בזכויות יוצרים של קימונו. תודה כל שיתוף הפעולה וההבנה.

 7. הסדנה האינטרנטית מכילה 3 מפגשים. שלושת מפגשים יועברו בשידור חי " בלייב" , כלומר בזמן אמת. ניתן לצפות בהקלטות של המפגשים בשתי האופציות הבאות: האחת- דרך מייל gmail (המחובר ליוטיוב )שלך. במידה ואין לך מייל גימייל מחובר ליוטיוב, לא תוכלי לצפות בהקלטות דרך היוטיוב. השנייה- דרך קבוצת פייסבוק הסגורה של משתתפי הסדנה בלבד. עלייך להיות מחוברת לפייסבוק ע"מ לצפות בהקלטה דרך הפייסבוק. ההקלטות יהיו זמינות עבורך לצפייה למשך שלושה חודשים מיום המפגש האחרון של הסדנה.

 8. מפגשי ה "לייב" יערכו בעזרת תוכנת zoom. לפני כל מפגש, תקבל/י קישור להצטרפות לשיעור. כשתתחברי לשיעור אזהה אותך בשמך ואאשר את חיבורך לשיעור. 

 9. באפשרותך להעלות תמונות בקבוצת הוואטאפ של הסדנה מתוך היישום שלך בבית. בנוסף, סיון רשאית להשתמש בתמונות שתעלי/ה בקבוצת הוואטאפ של הסדנה לצרכים שיווקיים של קימונו כגון פייסבוק, אינסטגרם וכו'(ללא איזכור שם או מיקום מתוך שמירה על פרטיות הלקוח). במידה ואינך מעוניינת שתמונותיך יפורסמו ע"י סיון, עלייך ליידע את סיון היישר בתחילת הסדנה. אי הודעה משמעותה, אישורך לפירסום.

תודה רבה על שיתוף הפעולה

.מחכה ומצפה לפגוש אותך בקרוב, ממני סיון גונן

©  כל הזכויות שמורות לסיון גונן