נהלי הסדנה – מסדרים ביחד

 1. סדנה יישומית לסידור הבית בהשראת השיטה של קון- מארי הבנויה משישה מפגשים קבוצתיים. חשוב מאוד להיות נוכח בכל המפגשים לסיום והצלחת התהליך. יש לשריין את מועדי הסדנה כפי שפורסמו ולתכנן הגעה בהתאם. במקרה של אי הגעה(מצד המשתתף) לאחד ממפגשי הסדנה, באחריותו של המשתתף בלבד להשלים את החומר הנלמד מחברי הקבוצה. לא יינתן החזר כספי על חיסורים בסדנה מכל סיבה שהיא.

 2. תשלום עבור הסדנה יתבצע עד שבוע לפני מועד הסדנה ולא יאוחר מזה. בעת ביצוע התשלום תשלח אוטומטית חשבונית מס קבלה לחשבון המייל של משתתף הסדנה. לא תינתן אפשרות לשלם עבור הסדנה ביום הסדנה לכן יש להסדיר תשלום בזמן.

 3. מדיניות ביטול-

 • ניתן יהיה לקבל החזר כספי מלא מבית העסק (קימונו) עבור ביטול סדנה עד 7 ימי עסקים מיום תחילת הסדנה.

 • בקשה לביטול השתתפות תתבצע דרך שליחת מייל לכתובת הבאה: info@kimonoisrael.co.il

 • במידה ומשתתף מבטל את הגעתו לסדנה לאחר שהסדיר תשלום, בפחות מ- 7 ימים לפני תחילת הסדנה, יוכל המשתתף להצטרף לסדנה אחרת במקום הסדנה הנוכחית על בסיס מקום פנוי ועל אחריותו להתעניין במועדים נוספים של סדנאות וליצור עמי קשר על מנת להירשם לסדנה במועד אחר. (תוקף הזיכוי הינו ל 12 חודשים מיום הביטול) 

 •  אם החליט משתתף להפסיק את השתתפותו במהלך הסדנה מכל סיבה שהיא, לא יינתן לו החזר כספי.

 • במידה ומשתתף אינו יכול להגיע לאחד מתוך ששת מפגשי הסדנה, לא יינתן לו החזר כספי מבית העסק (קימונו) על אי הגעתו לאחד המפגשים (גם אם הוא יודע מראש על כך שיחסיר מפגש במהלך הסדנה). באחריותו להשלים את החומר שהחסיר משאר חברי הקבוצה.

 • פתיחת הסדנה מותנית במינימום של 5 משתתפים. במידה ומספר המשתתפים יהיה פחות מ-5 משתתפים, ניתן יהיה לבטל את הסדנה ע"י בית העסק (קימונו) בפחות מ 24 שעות מיום פתיחת הסדנה. תשלום עבור הסדנה יוחזר במלואו ע"י בית העסק (קימונו) למשתתפים שהיו אמורים להתחיל את הסדנה.

 1. במידה ואין ביכולתנו לקיים את אחד ממפגשי הסדנה מסיבות אישיות, אקבע מועד חלופי חדש עם משתתפי הסדנה.

 2. משתתף הסדנה מבין שהינו לוקח חלק בסדנה יישומית כלומר שלב היישום בבית יתבצע ע"י משתתף הסדנה בלבד. ליווי טלפוני והדרכה טלפונית יינתנו במידת הצורך על ידי. בכל מפגש יקבל משתתף הסדנה את כל הכלים הנחוצים ליישום בבית. חשוב שכל משתתף יבצע את שלב היישום בביתו בין המפגשים (בשבועיים בין מפגש למפגש) ולא ידחה את היישום מעבר. זאת על- מנת להבטיח את סיומו והצלחתו של התהליך.

 3. כאשר משתתף הסדנה מחליט לתרום, להעביר, למסור הלאה חלק מחפציו כחלק מהתהליך, זאת תהיה החלטתו ובאחריותו הבלעדית. לא תהיה לו שום זכות להעביר אחריות למעביר הסדנה ולדרוש את החפצים אשר תרם.

 4. שמירת והגבלת פרטיות- קימונו מחוברת למערכת סליקה עומדת בתקן DSS-PCI (אחיד לאבטחת מידע לעסקים) השומרת את פרטי  הלקוח בהגנה מוחלטת כאשר מתבצעת עסקת הסליקה העומדת בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים 

 5. במהלך הסדנה אצלם חלקים ממפגשי הסדנה לצורך פרסום וצרכים שיווקיים של קימונו (ללא תיוג ושמות).

 6. במהלך הסדנה ארצה להשתמש בתמונות שצולמו על ידכם בשלב היישום בבית כגון: לפני סידור ואחרי סידור לצרכים שיווקיים (ללא תיוג ושמות). לשני הסעיפים- עליי לקבל את הסכמה או אי הסכמה של כל משתתף.

 7. במידה ומשתתף רוצה להעלות לרשתות החברתיות תמונות מהסדנה, עליו לפרסם אך ורק תמונות שלו בהם הוא היחידי שמופיע בתמונה או תמונות שלו בלבד מהיישום בביתו. אין לפרסם תמונות של משתתפים אחרים או שלי מבלי הסכמה וידיעה שלי ושאר המשתתפים.

 8. התכנים השונים והמגוונים של קימונו שיועברו למשתתפי הסדנה במהלך הסדנה הם לשימוש האישי בלבד של המשתתף. תכנים כגון: מצגת, חוברת עבודה, הרצאות, סרטונים שיינתנו למשתתפי הסדנה נועדו לתהליך המשתתפים בלבד ואין להעביר או לצלם חומרים אלו למכרים מחוץ לסדנה או להשתמש בחומרים אלו לצרכים מסחריים .כל התכנים הנ"ל- הינם זכויות יוצרים של קימונו בלבד.

מאשר/ת את הנהלים > חזרה לתשלום לחץ כאן

©    כל הזכויות שמורות לסיון גונן , עיצוב ובנייה   MeiTag