קימונו- ייעוץ לסדר וארגון | סדנה "מסדרים ביחד"

תודה רבה לך על הרשמתך לסדנת האון ליין   – "מסדרות ביחד".

חשבונית מס עבור רכישתך מונפקת עבורך ברגעים אלו

ותיהיה זמינה לצפיה במייל האישי שלך בדקות הקרובות

(שימ/י לב שהחשבונית לא עברה לספאם)

לפני שנצא לדרך, קרא/י בבקשה את נהלי הסדנה.

 1. סדנת און ליין יישומית לסידור הבית בהשראת השיטה של "קון- מאר", בנוייה משלושה מפגשי און ליין. יום לפני תחילת הסדנה, תקבלי מייל עם קישור למפגש ה- "לייב" הראשון של הסדנה.

 2. רצוי להיות נוכח בכל מפגשי ה "לייב" של הסדנה. מומלץ לשריין את מועדי המפגשים כפי שפורסמו ולתכנן נוכחות בהתאם. במקרה של אי יכולת (מצד המשתתף) להיות נוכח באחד ממפגשי הסדנה, יוכל אותו משתתף להשלים את מה שהחסיר בהקלטה של המפגש שתשלח לכל אחד ואחת מהמשתתפים (בסיום כל מפגש) למייל האישי שלו.

 3. ניתן להשתתף בשידורי ה "לייב" של הקורס רק במידה וההרשמה התבצעה עד כ- שש שעות מזמן השידור של אחד מה- "לייבים". לדוגמא כל מפגש לייב מתחיל ב 20:30. במידה ומשתתף מסויים נרשם ב- 14:30 או מאוחר יותר (שזה משש שעות מתחילת הלייב), הוא לא יוכל להצטרף למפגש הלייב שבסמוך למועד הרשמתו. אותו משתתף יקבל את ההקלטה של אותו מפגש ויוכל לצפות בו בזמנו. 

 4. באחריותו של המשתתף להשלים את החומר הנלמד שהחסיר בעזרת צפייה בהקלטה.

 5. לא תינתן אפשרות להירשם לסדנה ברגע שהסדנה תגיע למיכסה המקסימאלית של כמות משתתפים.

 6. מדיניות ביטול-

 • ניתן יהיה לקבל החזר כספי מלא מבית העסק (קימונו) עבור ביטול של עד 10 ימי עסקים מיום תחילת הסדנה.

 • בקשה לביטול השתתפות תתבצע דרך שליחת מייל לכתובת הבאה: info@kimonoisrael.co.il

 •  אם החליט משתתף להפסיק את השתתפותו לקראת או במהלך הסדנה מכל סיבה שהיא, לא יינתן לו החזר כספי.

 1. במידה ואין ביכולתנו לקיים את אחד ממפגשי ה "לייב" של הסדנה מסיבות אישיות, נשלח למשתתפים סרטון של המפגש המלא ובכך משתתפי הסדנה לא יחסירו שום מפגש או חומר של הסדנה.

 2. משתתף הסדנה מבין שהינו לוקח חלק בסדנה אינטרנטית יישומית כלומר שלב היישום בבית יתבצע ע"י משתתף הסדנה בלבד. ליווי והדרכה יינתנו באופן ישיר במייל ובקבוצת וואטאפ סגורה של הסדנה. בכל מפגש יקבל המשתתף את כל הכלים הנחוצים ליישום בבית. מומלץ שכל משתתף יבצע את שלב היישום בביתו בין המפגשים (מפגש אחת לשבוע).

 3. כאשר משתתף הסדנה מחליט לתרום, להעביר, למסור הלאה חלק מחפציו כחלק מהתהליך, זאת תהיה החלטתו ובאחריותו הבלעדית. לא תהיה לו שום זכות להעביר אחריות למעביר הסדנה ולדרוש את החפצים אשר תרם.

 4. שמירת והגבלת פרטיות- קימונו מחוברת למערכת סליקה עומדת בתקן DSS-PCI (אחיד לאבטחת מידע לעסקים) השומרת את פרטי  הלקוח בהגנה מוחלטת כאשר מתבצעת עסקת הסליקה העומדת בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים. 

 5. התכנים השונים והמגוונים של קימונו שיועברו למשתתפים במהלך הסדנה הינם לשימוש האישי בלבד של כל משתתף. תכנים כגון: מצגת, חוברת עבודה,  סרטונים שיינתנו למשתתפי הסדנה נועדו לתהליך של המשתתפי בסדנה  בלבד ואין להעביר או לצלם חומרים אלו למכרים מחוץ לסדנה או להשתמש בחומרים אלו לצרכים מסחריים .כל התכנים הנ"ל- הינם זכויות יוצרים של קימונו בלבד.

 6. הסדנה האינטרנטית מכילה 3 מפגשים. שלושה מפגשים יועברו בשידור חי " בלייב" , כלומר בזמן אמת. ניתן לצפות בהקלטות של המפגשים דרך מייל gmail (המחובר ליוטיוב)של משתתף סדנה. או בקבוצת פייסבוק סגורה של משתתפי הסדנה בלבד.

 7. מפגשי ה "לייב" יערכו בעזרת תוכנת zoom. 

 8. באפשרות משתתפי הסדנה להעלות תמונות בקבוצת הוואטאפ של הסדנה מתוך היישום בבית. בנוסף, סיון רשאית להשתמש בתמונות שמפורסמות בקבוצת הוואטאפ לצרכים שיווקיים של קימונו כגון פייסבוק, אינסטגרם וכו'(ללא איזכור שם או מיקום מתוך שמירה על פרטיות הלקוח). במידה ואחד או אחת ממשתתפי הסדנה, אינו מעוניין שתמונותיו יפורסמו ע"י סיון, עליו ליידע את סיון היישר בתחילת הסדנה. במידה ומשתתף מסויים לא יידע את סיון שאינו מאשר פירסום תמונותיו האישיות, סיון יוצאת מנקודת הנחה, שאותו משתתף אינו מביע התנגדות בפירסום תמונותיו האישיות.

תודה רבה על שיתוף הפעולה

מחכה ומצפה לפגוש אתכם בקרוב

סיון גונן 

©    כל הזכויות שמורות לסיון גונן , עיצוב ובנייה   MeiTag