תודה רבה לך על הרשמתך לקורס האון ליין   – "מסדרים ביחד".

לפני שיוצאים לדרך, קרא/י בבקשה את נהלי הקורס.

 1. קורס און ליין יישומי לסידור הבית בהשראת השיטה של קון- מארי הבנוי משלושה מפגשי  און ליין.

 2. רצוי להיות נוכח בכל מפגשי ה "לייב" של הקורס . מומלץ לשריין את מועדי המפגשים כפי שפורסמו ולתכנן נוכחות בהתאם. במקרה של אי יכולת (מצד המשתתף) להיות נוכח באחד ממפגשי הקורס, יוכל אותו משתתף להשלים את מה שהחסיר בהקלטה של המפגש שתשלח לכל אחד ואחת מהמשתתפים (בסיום כל מפגש) למייל האישי שלו. ניתן להשתתף בשידורי ה "לייב" של הקורס רק במידה וההרשמה התבצעה עד כ- שש שעות מזמן השידור של אחד מה- "לייבים". לדוגמא כל מפגש לייב מתחיל ב 20:30. במידה ומשתתף מסויים נרשם ב- 14:30 או מאוחר יותר (שזה משש שעות מתחילת הלייב), הוא לא יוכל להצטרף למפגש הלייב שבסמוך למועד הרשמתו. אותו משתתף יקבל את ההקלטה של אותו מפגש ויוכל לצפות בו בזמנו. 

 3. באחריותו של המשתתף להשלים את החומר הנלמד שהחסיר בעזרת צפייה בהקלטה.

 4. בעת ביצוע התשלום תשלח אוטומטית חשבונית מס קבלה לחשבון המייל של משתתף הקורס. לא תינתן אפשרות להירשם לקורס ברגע שהקורס יגיע למיכסה המקסימאלית של כמות משתתפים.

 5. מדיניות ביטול-

 • ניתן יהיה לקבל החזר כספי מלא מבית העסק (קימונו) עבור ביטול של עד 10 ימי עסקים מיום תחילת הקורס.

 • בקשה לביטול השתתפות תתבצע דרך שליחת מייל לכתובת הבאה: info@kimonoisrael.co.il

 •  אם החליט משתתף להפסיק את השתתפותו במהלך הקורס מכל סיבה שהיא, לא יינתן לו החזר כספי.

 1. במידה ואין ביכולתנו לקיים את אחד ממפגשי ה "לייב" של הקורס מסיבות אישיות, נשלח למשתתפים סרטון של המפגש המלא ובכך משתתפי הקורס לא יחסירו שום מפגש או חומר של הקורס.

 2. משתתף הקורס מבין שהינו לוקח חלק בקורס אינטרנטי יישומי כלומר שלב היישום בבית יתבצע ע"י משתתף הקורס בלבד. ליווי והדרכה  יינתנו באופן ישיר במייל ובקבוצת פייסבוק סגורה של הקורס. בכל מפגש יקבל המשתתף את כל הכלים הנחוצים ליישום בבית. מומלץ שכל משתתף יבצע את שלב היישום בביתו בין המפגשים (מפגש אחת לשבוע).

 3. כאשר משתתף הקורס מחליט לתרום, להעביר, למסור הלאה חלק מחפציו כחלק מהתהליך, זאת תהיה החלטתו ובאחריותו הבלעדית. לא תהיה לו שום זכות להעביר אחריות למעביר הקורס ולדרוש את החפצים אשר תרם.

 4. שמירת והגבלת פרטיות- קימונו מחוברת למערכת סליקה עומדת בתקן DSS-PCI (אחיד לאבטחת מידע לעסקים) השומרת את פרטי  הלקוח בהגנה מוחלטת כאשר מתבצעת עסקת הסליקה העומדת בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים 

 5. התכנים השונים והמגוונים של קימונו שיועברו למשתתפים במהלך הקורס הינם לשימוש האישי בלבד של כל משתתף. תכנים כגון: מצגת, חוברת עבודה,  סרטונים שיינתנו למשתתפי הקורס נועדו לתהליך של המשתתפי בקורס  בלבד ואין להעביר או לצלם חומרים אלו למכרים מחוץ לקורס או להשתמש בחומרים אלו לצרכים מסחריים .כל התכנים הנ"ל- הינם זכויות יוצרים של קימונו בלבד.

 6. הקורס האינטרנטי מכיל 4 מפגשים. שלושה מפגשים יועברו בשידור חי " בלייב" , כלומר בזמן אמת. ומפגש אחד לא יועבר בזמן אמת אלא יישלח לכל אחד ואחת מהמשתתפים ישירות למייל האישי.

 7. מפגשי ה "לייב" יערכו בעזרת תוכנת zoom. 

תודה רבה על שיתוף הפעולה

מחכה ומצפה לפגוש אתכם  בקרוב

סיון גונן 

©    כל הזכויות שמורות לסיון גונן , עיצוב ובנייה   MeiTag