• סיון גונן

4 טיפים שיעזרו לכם לעשות Restart לבית בתחילת שנה


תפוח בדבש
שנה חדשה זה טיימינג מושלם לעשות רסטארט לבית

אני משוכנעת שאת מכירה את התחושה שתמיד בתחילת שנה, מתעורר בנו רצון עז לעשות שינוי בחיים שלנו. שינוי כמו.... לעשות יותר ספורט, לאכול יותר בריא, ללמוד משהו לנשמה, לעשות סדר בחיים באופן כללי, סדר בבית שלנו, מוכר לך?

לי זה ממש מוכר ובדר"כ בתחילת שנה, יש לי מוטיבציה וכוחות לעשות שינוי משמעותי בחיים שלי.הדחף הזה מגיע בעוצמתו עכשיו כי בתחילתה של שנה חדשה, יש לנו הזדמנות יוצאת דופן לפתוח דף חדש, לעשות restart, ולהשיל את כל מה שמיותר בחיינו שמחכה להשתחרר.

לכן זה לא במקרה שעכשיו! זהו הזמן בשנה, שפשוט יש לנו את המוטיבציה שאנו צריכות על מנת ליצור שינוי בחיים שלנו.


כשהשנה כבר בעיצומה, הרבה פעמים קשה לנו לעשות שינוי בחיים. לרוב אנו ממשיכות לחיות "באיזור הנוחות" שלנו (שלפעמים הוא רחוק מלהיות נוח), ומסתגלות למצב הקיים.

ואילו עכשיו, יש לנו הזדמנות ובקלות רבה יותר, לממש את הרצונות שלנו. כל שנותר לנו לעשות הוא,

להסתנכרן עם הטבע ולתת לאנרגיית ההתחדשות שמקיפה אותנו כרגע, להניע אותנו.

לכן, אם את חולמת לעשות לבית שלך רסטארט לא צריך לחכות עד פסח...

עכשיו זה אפילו יותר מדוייק להתחיל- בתחילת שנה וכך בפסח לא תצטרכי לעבוד כל כך קשה.כשיש דיוק בבית, בכמויות החפצים, בסוג החפצים, בתחושה ובאנרגיה, את בציר כוחך מרגישה שלווה בביתך הן במישור הפנימי והן בחיצוני.

לכן אם את רוצה להתחיל את השנה עם סדר וארגון, הכנתי לך כמה טיפים התחלתיים

שיעזרו לך לעשות את הרסטארט הראשוני


1. מהו הבית האידיאלי עבורך

לפני שאת מתחילה להיות בעשייה אבקש ממך דווקא לעצור, להתיישב ולחשוב מהו הבית האידיאלי עבורך.נסי לחשוב על בתים בהם היית או על מקומות שבהם ביקרת כמו חדר במלון, צימר.חישבי על בתים שאהבת ושהרגשת בהם נעים. נסי למקד מה אהבת ומה גרם לך לתחושה הנעימה.

זה יעזור לך להבין מהם המאפיינים שלך לבית אידיאלי. אני אתן לך דוגמא: בית אידיאלי עבורי

הוא בית ללא עומס כאשר לכל דבר יש את המקום שלו. דוגמא נוספת- בית אידיאלי עבורי הוא בית עם צבעים נעימים ורכים כמו לבן ואפור בהיר המשרים עבורי רוגע ושלווה.