עברית שורה שקוף.png

איזה כיף שאת מצטרפת אלינו לתוכנית Neat & Fit
לנשים עסוקות 


חשבונית מס עבור רכישתך שעברה בהצלחה
ומונפקת עבורך ברגעים אלו.

היא תיהיה זמינה לצפייה במייל האישי שלך בדקות הקרובות

(שימ/י לב שהחשבונית לא עברה לספאם). 

בנוסף,
תקבלי בדקות הקרובות
מייל פתיחה חגיגי מאיתנו 
ובו כל מהמידע שתצטרכי לדעת 
בנוגע לתוכנית שלנו.


לפני שנצא לדרך, קראי בבקשה את נהלי התוכנית

לוג_פיטמאמא שקוף.png
  • הינך הולכת להשתתף בתוכנית אונליין אינטרנטית (21 יום) שהולכת להתנהל דרך פלטפורמטת הפייסבוק, ולכן עלייך להיות מחוברת לפלטפורמה זו. התוכנית בנוייה מ- 9 פרקים ( שניים מהם לצפייה ו- 7 הפרקים הנוספים להאזנה. הפרקים של התוכנית הוקלטו ונערכו מראש ויעלו לקבוצת הפייסבוק שלנו בהדרגה במהלך התוכנית.

  • אנו  בטוחות שאת הולכת להתאהב בתוכנית ולראות איך את יכולה להשקיע בעצמך מעט אבל להשיג הרבה תוצאות. בגלל שאנו בטוחות כל כך חשוב לנו שגם את תהיי, אז אם לאחר 7 ימים תגיעי למסקנה שהתוכנית לא מתאימה לך, תוכלי לבטל ולקבל את כספך חזרה ללא שאלות (כן, זה כזה פשוט).

  • הינך מבינה שאת לוקחת חלק בתוכנית אינטרנטית יישומית כלומר שלב היישום בבית יתבצע על ידך . ליווי ,הדרכה ומענה יינתנו לך לאורך כל התוכנית בקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו. בכל שלב בתוכנית תקבלי את הכלים הנחוצים לך ליישום המשימה של כל פרק . אנו ממליצות לך ליישם את המשימות של כל פרק  בסמוך לעלייה של הפרק לקבוצת הפייסבוק כדי לייצר רצף ביישום שלך לאורך התוכנית וכדי לא לפתוח פערים.

  •  התקדמותך בסדנה תלוייה ביישום שלך ובשיתוף שלך בקבוצת הפייסבוק. במידה והינך מתקשה ליישם, אל תהססי  "להרים את הדגל" ולפנות אלינו באופן אישי על מנת ליידע אותנו בקושי שלך. נעשה ככל שביכולתנו לעזור לך להתקדם. זכרי שמי שמשתפת בקבוצת מתקדמת :)

  • כאשר הינך מחליטה לתרום, להעביר, למסור הלאה חלק מחפצייך כחלק מהתהליך בתוכנית, עלייך להבין שזו החלטתך האישית ובאחריותך הבלעדית. 

  • שלב יישום בבית, מצריך מידי פעם עבודה פיסית כגון הורדת בגדים מארון, פינוי כלים במטבח וכו. באחריותך בלבד לוודא שהינך כשירה פיזית על מנת לבצע פעולות פיזיות אלו.  בנוסף עלייך לוודא שהינך כשירה פיזית לבצע את הפעילות הגופנית שתועבר כחלק מהתוכנית. במידה והינך חוששת למצבך הבריאותי, על אחריותך בלבד לגשת לרופא המשפחה שלך ולבקש את אישורו. 

  • שמירת והגבלת פרטיות- קימונו מחוברת למערכת סליקה עומדת בתקן DSS-PCI (אחיד לאבטחת מידע לעסקים) השומרת את פרטי  הלקוח בהגנה מוחלטת כאשר מתבצעת עסקת הסליקה העומדת בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים. 

  • התכנים השונים והמגוונים שיועברו אלייך במהלך התוכנית הינם לשימושך האישי בלבד. תכנים כגון: מצגת, חוברת עבודה כגון צ'ק ליסט,  סרטונים, תמונות, כתבות, הקלטות שיעורים, קישורים לשיעורים שיועברו אלייך דרך: מייל, וואטאפ, רשתות חברתיות, או כל דרך אחרת שגם לא מוזכרת פה, נועדו לתהליך האישי והפרטי שלך בביתך ואין להעביר, לצלם, להעתיק חומרים אלו לכל אדם או גוף אחר מלבדך.  בנוסף, אין באפשרותך להשתמש בחומרים הנ"ל לצרכים מסחריים. כל התכנים הנ"ל מוגנים בזכויות יוצרים של קימונו ושל פיטמאמא. תודה כל שיתוף הפעולה וההבנה.

  1.  תמונות שיועלו בקבוצת הפייסבוק שלנו מתוך היישום של בנות הקבוצה אינן ניתנות לפירסום אלא אם כן, ניתן אישור ספציפי ממי שצילמה את התמונה שמאשרת פירסום . חשוב שנשמור על אינטימיות, כבוד ופרטיות בתוך קבוצתנו. 

.מחכות ומצפות אתכן בתוכנית, באהבה מאיתנו שירלי וסיון

©  כל הזכויות שמורות לסיון גונן