תודה רבה לך על הרשמתך להדרכת האונליין  – "קסם הסדר בארון הבגדים".

חשבונית מס עבור רכישתך מונפקת עבורך ברגעים אלו

ותיהיה זמינה לצפיה במייל האישי שלך בדקות הקרובות

(שימ/י לב שהחשבונית לא עברה לספאם)

לפני שנצא לדרך, קרא/י בבקשה את נהלי ההדרכה.

הנהלים כתובים בגוף נקבה אך מתייחסים גם לנשים וגם לגברים 

 1. הינך נרשמת להדרכת אונליין יישומית לסידורוארגון ארון הבגדים בהשראת השיטה של "קון- מארי". יום לפני תחילת ההדרכה, תקבלי מייל עם קישור להדרכה ובו כל הסרטונים והחומרים השייכים להדרכה.

 2. מומלץ לצפות בהדרכה בסמוך למועד ההשקה ולא לדחות את הצפייה למועד מאוחר יותר. 

 3. לא תינתן אפשרות להירשם להדרכה ברגע שההדרכה תגיע למיכסה המקסימאלית של כמות משתתפים.

 4. מדיניות ביטול

 • ניתן יהיה לקבל החזר כספי מבית העסק (קימונו) עבור ביטול של עד 10 ימי עסקים מיום תחילת ההדרכה.

 • בקשה לביטול השתתפות תתבצע דרך שליחת מייל לכתובת הבאה: info@kimonoisrael.co.il

 •  אם החלטת להפסיק את השתתפותך בפחות מ 10 ימי עסקים ממועד ההשקה, לא יינתן לך החזר כספי.

 • ההדרכה מותנית במינימום של 15 משתתפים. במידה וישנה הרשמה מתחת ל 15 משתתפים, סיון רשאית לבטל את ההדרכה כ- שש שעות לפני מועד פתיחת ההדרכה. במקרה זה, יינתן לך זיכוי כספי עבור תשלומך.

 1. הינך מבינה שהינך לוקחת חלק בהדרכה אינטרנטית יישומית כלומר שלב היישום בבית יתבצע על ידך בלבד. ליווי והדרכה יינתנו לך דרכי בעזרת מייל ובקבוצת וואטאפ סגורה של ההדרכה שתיהיה זמינה עבורך למשך שבועיים מיום השקת ההדרכה. בהדרכה תקבלי את הכלים הנחוצים לך ליישום החומר שתלמדי. ממליצה לך ליישם את החומר הנלמד בסמוך למועד השקת ההדרכה. התקדמותך בהדרכה תלוייה ביישום שלך. במידה והינך מתקשה ליישם, באחריותך "להרים את הדגל" ולפנות אליי באופן אישי על מנת ליידע אותי בקושי שלך. אעשה ככל שביכולתי לעזור לך להתקדם בהתאם ליכולתי.

 2. כאשר הינך מחליטה לתרום, להעביר, למסור הלאה חלק מחפצייך כחלק מתהליך ההדרכה, עלייך להבין שזו החלטתך האישית ובאחריותך הבלעדית. הינך מבינה שאינך יכולה להעביר אחריות למעביר/ת ההדרכה או לבית העסק "קימונו"  על החלטתך למסור את רכושך וגם לדרוש מבית העסק את החפצייך אשר תרמת.

 3. שלב היישום בבית, מצריך מידי פעם עבודה פיסית כגון הורדת בגדים מארון. באחריותך בלבד לוודא שהינך כשירה פיזית על מנת לבצע פעולות פיזיות אלו. במידה והינך חוששת למצבך הבריאותי, על אחריותך בלבד לגשת לרופא המשפחה שלך ולבקש את אישורו. כשירותך ומצבך הבריאותי כחלק מהשתתפותך בהדרכה הינם באחריותך בלבד. עלייך להבין שעם הרשמתך להדרכה הינך משחררת את בית העסק "קימונו" ואת מנחת ההדרכה מכל אחריות על כל נזק גוף שיגרם לך או לרכושך כתוצאה מהשתתפותך בהדרכה ומיישומך בבית.

 4. שמירת והגבלת פרטיות- קימונו מחוברת למערכת סליקה עומדת בתקן DSS-PCI (אחיד לאבטחת מידע לעסקים) השומרת את פרטי  הלקוח בהגנה מוחלטת כאשר מתבצעת עסקת הסליקה העומדת בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים. 

 5. התכנים השונים והמגוונים של קימונו שיועברו אלייך במהלך ההדרכה הינם לשימושך האישי בלבד. תכנים כגון: מצגת, חוברת עבודה,  סרטונים, תמונות, כתבות, הקלטות שיעורים, קישורים לשיעורים שיועברו אלייך דרך: מייל, וואטאפ, רשתות חברתיות, או כל דרך אחרת שגם לא מוזכרת פה, נועדו לתהליך האישי והפרטי שלך בביתך ואין להעביר, לצלם, להעתיק חומרים אלו לכל אדם או גוף אחר מלבדך. בנוסף, אין באפשרותך להשתמש בחומרים הנ"ל לצרכים מסחריים. כל התכנים הנ"ל מוגנים בזכויות יוצרים של קימונו. תודה כל שיתוף הפעולה וההבנה.

 6. ההדרכה האינטרנטית מכילה מספר סרטונים ערוכים ומוקלטים. בנוסף לכך תקבלי צ'ופרים נוספים כגון: חוברת להדפסה עם צ'ק ליסט מפורט ליישום בבית, קופון הנחה לרכישת קופסאות קימונו, כתבות מעניינות לנושאים מגוונים בנושא הסדר והארגון, ועוד ועוד...  ניתן לצפות בסרטונים דרך יוטיוב טבעזרת מייל gmail (המחובר ליוטיוב )שלך. במידה ואין לך מייל גימייל מחובר ליוטיוב, לא תוכלי לצפות בהקלטות דרך היוטיוב ויהיה עלייך ליצור עימי קשר ב- 050-4264787 כדי שאעביר לך את התכנים בדרך נוספת. 

 7. באפשרותך להעלות תמונות בקבוצת הוואטאפ של ההדרכה מתוך היישום שלך בבית. בנוסף, סיון רשאית להשתמש בתמונות שתעלי/ה בקבוצת הוואטאפ של ההדרכה לצרכים שיווקיים של קימונו כגון פייסבוק, אינסטגרם וכו'(ללא איזכור שם או מיקום מתוך שמירה על פרטיות הלקוח). במידה ואינך מעוניינת שתמונותיך יפורסמו ע"י סיון, עלייך ליידע את סיון היישר בתחילת ההדרכה. אי הודעה משמעותה, אישורך לפירסום.

תודה רבה על שיתוף הפעולה

.בהצלחה ונשתמע בקרוב, ממני סיון גונן

©  כל הזכויות שמורות לסיון גונן